Máme spoustu fotek ze závodů a ze života klubu. Tady najdete pouze střípky, zbytek si dáváme na rajče.cz.

Soustředění srpen 2019

Každý rok na konci srpna jezdíme na soustředění. To letošní bylo extra nabouchané, ve sportovním středisku Buly Aréna v Kravařích. Trénink střídal trénink, spousta potu, dřiny a zábavy. Rána jsme začínaly rozcvičkou, po snídani následovaly 3 hodiny tréninku, oběd a chvilka odpoledního klidu. 4 hodiny tréninku  odpoledne  a  večer relax v bazénu. Nemohl chybět ani tradiční FIT FUN Race,  a to již 3. ročník!  Všichni si odvážíme klubová trička, klubové čelenky a krásné, chutné perníčky a  už teď se těšíme na příští soustředění.

Tréninkový kemp Itálie 2019

Letos v červenci se Nelča Císařová a trenérka Romča zúčastnily mezinárodního tréninkového kempu v Itálii, pořádaného mezinárodní gymnastickou federací.  Byl to týden plný seznamování, inspirace, tréninků a nových poznatků. Zajely jsme si vlakem do Říma a zvládly jsme se i vykoupat v moři.

Závodní sezona

Závodní sezonu roku 2018 hodnotíme jako úspěšnou. Účastnili jsme se soutěže Mistry s Mistry, II. výkonnostní třída FIG, kde jsme postoupili do finále.  Celkem jsme v sezoně závodili s 18 sestavami v kategoriích individial ženy, individual muži, individual senioři a dvojice senioři. Ve finále skončila Viki Grochovcová na krásném 14. místě, Robin Stolařík vybojoval stříbrnou medaili. Dvojice Katka Marenčáková a Denča Grebenárová  obsadila 9. místo, Katka Hráčková a Verča Morysová 8.místo.

Jediná ostravská závodnice I.výkonnostní třídy FIG,  naše Nelka Císařová, se účastnila mezinárodních závodů v ČR i na Slovensku. Hostovala také v prostějovském klubu AKPR, kde spolu s Luckou Ryštákovou a Veronikou Radičovou závodily v kategorii trio senior a získaly krásné stříbro v Poháru federací.

Jsme i modelky

V roce 2017 jsme  měli možnost, díky firmě Porexi, zahrát si na modelky a fotografka Katka Holoubková nám cvakla super fotky.  Děkujeme !!!

Střípky z cest a tréninků

Během  závodní sezony hodně cestujeme, snažíme se využívat vlaky a i tam najdeme prostor na trénink.

I když na tréninku makáme, neopouští nás dobrá nálada. Jsme prostě správná parta.